MOBILedit-Phone-Copier

MOBILedit Phone Copier ۸.۲.۰.۸۰۵۷ تلفن های همراه جدید برای خریداران وسوسه انگیز است . اما پس از خرید تلفن همراه جدید دردسرتان تازه شروع شده است . همه بخوبی می دانیم که انتقال اطلاعات گوشی های قدیمی به گوشی های جدید چه دردسر هایی دارد . هیچ تماس و یا پیام کوتاهی در گوشی جدید موجود نیست و انتقال آنها به گوشی جدید پروسه پیچیده ای است . شماره های داخل گوشی قدیمیتان را نیز فقط از طریق سیم کارت می توانید انتقال دهید که آن هم بسیار محدود است
با کمک این نرم افزار شما پیامکهای ارسال و دریافتی ، تماس های دریافتی ، تماس های ناموفق و تماس های گرفته شده ، آهنگ ، ویدئو و تصاویر ، یادداشت ها و ایمیل ها را براحتی به گوشی قدیمی تان انتقال دهید . اگر مایل به از دادن این اطلاعاتتان نیستید با استفاده از این نرم افزار و چند کلیک ساده تمام اطلاعات گوشی موبایل قبلیتان را به گوشی موبایل جدید منتقل کنید . این نرم افزار تقریبا تمامی مدل های گوشی های تلفن همراه را پشتیبانی می کنید .
شما با استفاده از کابل گوشی ، بلوتوث ( bluetooth ) ، اتصال مادون قرمز ( Inferared ) و اینترنت قادر به انتقال اطلاعات گوشی قدیمی به جدید خواهید بود .

ویژگی های نرم افزار MOBILedit Phone Copier:

– ابزاری حرفه ای برای انتقال اطلاعات از گوشی موبایل و سیم کارت
– قابل استفاده در فروشگاه های موبایل و کامپیوتری
– پشتیبانی از گوشی های موبایل قدیمی
– امکان تهیه نسخه پشتیبان بر روی سیستم

گوشی های ساپورت شده

برای دیدن گوشی های ساپورت شده توسط این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

نوشته MOBILedit Phone Copier 8.2.0.8057 + Express 4.3.0.13028 کپی اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag