corel-wordperfect-office-x7

Corel WordPerfect Office X9 v19.0.0.325 بسیاری از کاربران امروزه از نرم افزارهای مختلف برای رفع نیازهای کاری و اداری خود استفاده می کنند. یکی از پر استفاده ترین نرم افزارهای حال حاضر که توسط کاربران در امور مختلف اداری و شخصی مورد استفاده قرار می گیرد نرم افزارهای مجموعه Office شرکت Microsoft می باشد. استفاده از این نرم افزار توسط کاربران و با توجه به بعضی از معایب موجود در این ابزارها دیگر شرکت های نرم افزاری نیز برای رقابت با این محصول مایکروسافت اقدام به ساخت نرم افزارهای مشابه نموده اند که از ویژگی های مختلف و منحصر به فردی برخوردار می باشند. در این مطلب یکی از نرم افزارهای مشابه را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که رقیبی قدرتمند نیز برای MS Office محسوب می شود. Corel WordPerfect Office نام مجموعه ابزارهای قدرتمندی می باشد که به وسیله آن شما می توانید نیازهای اداری و دفتری خود و همچنین طراحی پایگاه های داده ای را به راحتی انجام دهید. در این نرم افزار قابلیت ایجاد سند های متنی همانند word و صفحات گسترده ، اسلاید های ارائه و … اشاره نمود. این نرم افزار قدرتمند که تولید کننده آن کمپانی بزرگ Corel می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار  Corel WordPerfect Office X7 :
– یکپارچگی با سرویس های اینترنتی : جمع آوری خودکار اطلاعات از وب در زمان باز کردن اسناد انجام می شود. برای مثال می توانید یک گزارش از قیمت به روز شده اجناس تهیه کنید، یک بروشور اطلاعات املاک و ساختمان را در لیست MLS قرار دهید و یا گزارش روزانه هوا را منتشر کنید.
– یکپارچگی Mozilla Thunderbird با WordPerfect Office.
– Nuance PaperPort 12 SE : اسکن، دسته بندی، جستجو و به اشتراک گذاری اسناد و عکس ها با سرعت زیاد و به صورت ساده از ویژگی های این بخش است.
– ابزار کار با PDF : تبدیل اسناد، صفحات گسترده و Presentation ها به فایل PDF از امکانات مهم نرم افزار به شمار می رود.
– به روز رسانی از نسخه قدیمی به WordPerfect Office X7 بدون مشکل و در کمترین زمان نصب.
– پشتیبانی از Microsoft SharePoint : این قابلیت با ساده کردن فعالیت های تجاری روزانه شما می تواند کارآیی شما را افزایش دهد. سرور SharePoint راهی برای تعامل مردم با محتوا، مراحل و اطلاعات تجاری می باشد.
– فضای کاری قابل دستکاری : WordPerfect Office X7 دارای تنظیمات فراوانی برای دستکاری ظاهر نرم افزار می باشد تا بنا به سلیقه خودتان نرم افزار را ویرایش کنید.
– PerfectExpert : با استفاده از این راهنمایی مرحله به مرحله که دارای قالب های آماده پروژه و توصیه های مهمی است می توانید خیلی سریع شروع به کار کنید.
– سازگاری با Microsoft Office : پشتیبانی از باز کردن، ویرایش و ذخیره اسناد Microsoft Word، Microsoft Excel و Microsoft PowerPoint و جدیدترین فرمت ها شامل .docx, .xlsx, .pptx.
– پشتیبانی از بیش از ۶۰ فرمت فایل مختلف.
– باز کردن و ویرایش فایل های ODF که ISO-standard برای ذخیره سازی و آرشیو کردن اسناد می باشد.
– پیش نمایش ویندوز اکسپلورر و Microsoft Outlook.
– پشتیبانی از چند مانیتور برای مدیریت بهتر فایل ها.

نوشته Corel WordPerfect Office X9 Standard v19.0.0.325 & Pro 18.0.0.200 + Portable – مجموعه آفیس کرل اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag