دانلود StopWinUpdates

 

دانلود StopWinUpdates

نرم افزار غیر فعال سازی آپدیت ویندوزها

 

StopWinUpdates 2.5 یک برنامه عالی برای غیرفعال کردن آپدیت های ویندوز و جلوگیری از به روز شدن اپلیکیشن ها Windows Store می شود. نسخه های جدیدی ویندوز ۱۰ و سیستم عامل های اندروید آی او اس در زمان های مختلف آپدیت شده و در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

کاربر همیشه در حال دانلود و به روز رسانی نسخه های نسخه های مختلف بوده و گاهی نیز اینکارها ریسک خواهد داشت و اگر دنبال یک راه برای غیر فعال سازی آپدیت های ویندوز ۱۰ هستید پس با تیم دانلود سافت ور همراه باشید.

نرم افزار StopWinUpdates که به صورت آسان و سریع می تواند با یک کلیک آپدیت های ویندوز را غیرفعال کند. اپلیکیشن‌های پیش‌فرض سیستم‌عامل نیز به طور خودکار شروع به دانلود آپدیت‌ها می‌کنند، با این برنامه شما می‌ـوانید آپدیت‌های ویندوز استور را نیز متوقف کرده و در حجم دیتای مصرفی اینترنت به طرز قابل توجهی صرفه‌جویی نمایید.

استوپ وین آپدیتز در واقع همانطور که از نامش مشخص است می توانید آپدیت ها را در ویندوز غیرفعال کند که همیشه کاربران از تمام شدن حجم اینترنت خود بر اثر این اتفاق سخن می گویند که با این ابزار به راحتی این مشکل را حل خواهید کرد.

 

خصوصیت های نرم افزار StopWinUpdates :

– جلوگیری از آپدیت‌ها در ویندوز ۱۰

– قابلیت استوپ کردن آپدیت اپلیکیشن‌ ویندوز استور

– پرتابل و بدون نیاز به نصب

– رابط کاربری دوستانه و آسان و جذاب

 

نوشته دانلود StopWinUpdates 2.5 – نرم افزار غیر فعال سازی آپدیت ویندوزها اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag