دانلود SolidWorks Visualize Professional 2016

 

دانلود SolidWorks Visualize Professional 2016

نرم افزار رندرینگ واقع گرایانه طرح های CAD

 

SOLIDWORKS Visualization (که قبلاً به عنوان Bunkspeed شناخته می شد) مجموعه ای کاملی از ابزارهای نرم افزاری مستقل است که پیشرفته ترین امکانات در زمینه ی رندرینگ را با ویژگی های طراحی گرا به همراه امکان ایجاد یک گردش کاری مناسب ترکیب کرده است و طراحان، مهندسان و دیگر سازندگان محتوا را قادر می سازد تا به آسانی و بسیار سریع تصاویر ذهنی و محتوای موردنظرشان را مجسم سازی کنند. می توانید فایل های طراحی شده در نرم افزار های SOLIDWORKS, Autodesk Alias, Rhino, SketchUp و دیگر فرمت های CAD را وارد نرم افزار SolidWorks Visualize نموده و صحنه هایی فوق العاده را با نهایت واقع گرایانه بودن خلق کنید. به عنوان یکی از ویژگی های این نرم افزار می توان گفت که حتی کاربران غیر حرفه ای هم با استفاده از آن و تنها با صرف چند دقیقه زمان، می توانند دیتاهای سه بعدی CAD را به تصاویری با کیفیت بالا برای چاپ و استفاده در وب سایت، تبلیغات و … تبدیل کنند.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار SolidWorks Visualize:
– رندرینگ واقع گرایانه طرح های CAD
– بهبود گرافیک های مربوط به طراحی های داخلی، طرح های مهندسی و تصاویر مربوط به بازاریابی و فروش محصول
– کاهش هزینه های مربوط به ساخت نمونه اولیه و دفعات نمونه سازی
– صرفه جویی در زمان مرحله ی طراحی محصول
– کاهش خطاهای طراحی و مدلسازی محصول
– و …

 

 

سیستم مورد نیاز:

Operating Systems : Windows 7 or newer
Supported Architectures : 64bit

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- پوشه ی Crack را بر روی هارد دیسک خود کپی کنید.
۳- فایل SW.Visualizer.2016.Activator.SSQ.exe موجود در پوشه Crack را (از محل کپی شده) به صورت Run As Adminstrator اجرا کنید. و منتظر بمانید تا پیغامی مبنی بر انجام موفقیت آمیز نمایش داده شود.

نوشته دانلود SolidWorks Visualize Professional 2016 SP1 2016.1.55.4166 x64 – نرم افزار رندرینگ واقع گرایانه طرح های CAD اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag