دانلود Silver Key Enterprise Edition + Standard

دانلود Silver Key Enterprise Edition نرم افزار رمزگذاری فایل

 

دانلود Silver Key Enterprise Edition + Standard

نرم افزار رمزگذاری فایل

 

 

Silver Key 5.0 Enterprise Edition یک برنامه برای رمزگذاری کردن انواع فایل های شما در محیط اینترنت استفاده می شود. فایل های هستند که برای ارسال کردن آنها در اینترنت نیاز به رمزگذاشتن دارند و برنامه های زیادی در این زمینه هستند که ممکن است گران باشند و امروز شما به آسانی می توانید از نرم افزار Silver Key برای رمزگذاری ها استفاده کنید. این برنامه می تواند فایل های شما را در کانالی امن در اینترنت رمزگذاری کند و فایل های امنیتی خود را در محیط اینترنت ارسال کنید و شخصی که آن را دریافت خواهد کرد بدون نرم افزار خاصی به راحتی فایل دریافتی را رمزگشایی می نماید. هم اکنون نرم افزار Silver Key را از دانلود سافت ور دریافت کنید.

با چندین موتور رمزگذاری، داده های شما به شکلی ارسال خواهند شد که هیچ جاسوسی نتواند به درگاه ارتباطی شما نفوذ کرده و از داده ها اطلاعی پیدا کند. با سیستم رمزگذاری خاص این برنامه می توانید داده های خود را به شکل منحصر به فردی رمزگذاری کنید که استفاده از آن آسان تر می باشد.

 

ویزگی های نرم افزار Silver Key Standard :

– امکان اضافه کردن کامنت های رمزگذاری شده

– پشتیابنی از رمزگذاری HIPAA-compliant

– امکان رمزگذاری انواع فایل ها و فولدر ها

– سیستم جدید ایجاد پسورد

– کم حجم، با رابط کاربری مناسب

نوشته دانلود Silver Key 5.0 Enterprise Edition + Standard 5.0.2 نرم افزار رمزگذاری فایل اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag