دانلود Realizzer 3D Studio

 

دانلود Realizzer 3D Studio

نرم افزار ساخت تصاویر سه بعدی با لیزر

 

نرم افزار Realizzer 3D 1.8.0.1 Studio به شما این امکان را می دهد تا طرح های واقع گرایانه ای از عکس ها و تصاویر تان ایجاد کنید، شما این عکس ها را به صورت سه بعدی با لیزر و نمایش نور در یک زمان واقعی روی کامپیوتر تان ساخته و مشاهده می کنید.

این نرم افزار دارای یک کتابخانه جامع با بسیاری از مدل های سه بعدی شامل تراس، دکوراسیون و مراحل و غیره می باشد. با نسخه های Pro، Ultimate و Studio شما همچنین امکان شبیه سازی کامل لیزر و نصب ویدئو (Lasergraph DSP و پشتیبانی Pangolin). همچنین، مدل های سفارشی ایجاد ۳D را می توان در بیش از ۲۰ فرمت (OBJ، ۳DS، DAE، و غیره) وارد کنید.

با شروع کار نرم افزار Realizzer Studio شما می توانید فیلم های بسیار واقع بینانه ارائه شده به صورت کامل HD برای ارائه طرح های خود را نشان می دهد. شبیه سازی را می توان با هر گونه پروتکل کنترل نورپردازی DMX مانند ArtNET و SyncroNET یا به طور مستقیم با رابط USB-DMX جداگانه در دسترس جداگانه کنترل کرد.

سیستم مورد نیاز:

The most important component for Realizzer is always the CPU and graphic card. Realizzer works fine on most known gaming systems.
Minimum
۲ GHz Dual Core CPU, 1 GB RAM, DirectX 9 compatible graphic card with 512MB RAM, 1280 x 768 screen resolution, Free USB-Port for License Dongle, Windows Vista, 7, 8, 10
Recommend
Intel i7 CPU 3.5 GHz, 8 GB RAM, Gaming Level Graphics f.e. NVIDIA GTX980 or higher, Full HD Screen, Windows 7/8/10

نوشته دانلود Realizzer 3D 1.8.0.1 Studio نرم افزار ساخت تصاویر سه بعدی با لیزر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag