دانلود Ranorex Studio

دانلود Ranorex Studio

نرم افزار تست دستگاه شبیه ساز

 

Ranorex Studio 8.1.1 اگر شما به دنبال یک برنامه برای تست از دستگاه های واقعی یا شبیه ساز ها و تست های مختلف در سیستم عامل ها، دستگاه ها یا فن آوری های مختلف هستید ، می توانید اینکار را با این ابزار انجام دهید.

یک IDE برای برنامه های .Net framework می باشد که در C# یا VB.Net نوشته شده اند. این نرم افزار بر اساس SharpDevelop که سورس آزاد است نوشته شده است. با استفاده از Ranorex می توانید برنامه ها و پروژه های مختلفی را به ثمر برسانید.

این برنامه به شما کمک می کند تا بهینه سازی را انجام دهید و با استفاده آسانی که داراست برای ایجاد پروژه های آتوماتیک تستینگ را پیشنهاد می کند. این نرم افزار می تواند هرگونه برنامه نوشته شده برای دسکتاپ و موبایل را تست کند.

تیمی متشکل از توسعه دهندگان و مدیریت کنندگان پروژه با Ranorex می توانند تمامی نیاز های خود را برآورده نمایند. با استفاده از ویزارد برنامه می توانید قدم به قدم environment را تست کنید و به سرعت کار خود را آغاز نمایید. امکان ساخت، ایجاد، فعال کردن انواع برنامه های نوشته شده وجود دارد و در صورت نیاز می توانید از دیباگر این برنامه استفاده کنید تا مشکلات پیشآمده در برنامه نویسی را بیابید و حل کنید.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Ranorex Studio :

◊ ضبط کردن، پاز کردن و شروع کردن
◊ دیباگ کردن برنامه
◊ تست کردن انواع نرم افزار ها
◊ یافتن باگ های برنامه
◊ امکان تغییر دادن اجزاء برنامه
◊ مناسب برای برنامه نویسی

 

 

 

سیستم مورد نیاز:

OS : Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2003 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2012 R2
CPU : 2 GHz
RAM : 512 MB
HARD : 256 MB
Other : Microsoft Windows Installer 3.1 or higher
Microsoft Visual C++ 2015 x86
Microsoft Visual C++ 2015 x64
Microsoft .NET Framework 4.0 or higher
Internet Explorer 8 or higher (with the latest patches and updates)

نوشته دانلود Ranorex Studio 8.1.1 نرم افزار تست دستگاه شبیه ساز کامپیوتری اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag