دانلود MyHotspot بهترین نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت

دانلود MyHotspot

دانلود MyHotspot

بهترین نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت

 

MyHotspot 18.0 یک نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت می باشد. یک راه حل جدید و عالی برای اشتراک گذاری اتصال های اینترنتی در داخل کسب و کارهای کوچک و متوسط نظیر هتل ها، کافه ها، مراکز بازی و مدارس می باشد.

نرم افزار مای هات اسپات MyHotSpot از قدرت دستگاه های بی سیم برای اشتراک گذاری دسترسی به منابع وب استفاده می کند تا مشتریان تان بتوانند برای استفاده از سرویس های وای فایل و سیستم پرداخت داخلی استفاده نمایند. علاوه بر این ، این ابزار می تواند کنترل کاملی را بر هر جنبه ای از نقطه ها را داشته باشد و با ارائه پانل مدیریت جامع  که برگه ها را در پایگاه داده مشتری و در فرآیند تأیید هویت نگه می دارد.

به عنوان یکی دیگر از نرم افزارهای کانون رایانه، MyHotSpot به مخاطبان خانگی پاسخ نمیدهد، که برای پاسخگویی به نیازهای شرکتهایی که میخواهند هزینه اینترنت را به اشتراک بگذارند، ساخته شده اند.

مدیریت کل شبکه WiFi در دو روش مختلف انجام می شود: از طریق پنجره اصلی، که ارتباطات فعال را نمایش می دهد و به شما اجازه می دهد آنها را به درستی مدیریت کنید، بلکه از طریق یک رویکرد مبتنی بر وب به طور انحصاری برای مشتریان، که می توانند به سیستم وارد شوید و پرداخت کنید از اینجا.

خلاصه ای از نکات کلی آن شامل امکان خاموش شدن ترمینال ، آمار معاملات، گزارش نقدی، امکان مدیریت تعرفه ها، حساب های کاربری و کارکنان، و همچنین گزینه ای برای شخصی سازی پیشنهادات و ایجاد آرم سفارشی برای شرکت شما ( در ورود به سیستم مشتری نمایش داده می شود).

مشتریان همیشه با تعادل نقدی و زمان باقیمانده خود به روز می شوند و می توانند به مجموعه ای از وب سایت های رایگان (که انتخاب می کنید) داده شوند.

نوشته دانلود MyHotspot 18.0 بهترین نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag