دانلود Multiple Search and Replace Business

 

دانلود Multiple Search and Replace Business

نرم افزار جستجو و جایگزینی متن کامپیوتر

 

Multiple Search and Replace Business گاهی نیاز است که متن را در کلمات جایگزینی کنیم و به صورت دستی مطمئنا این کار واقعا وقت گیر خواهد بود بنابراین با استفاده از برنامه ای که در این مطلب از وب سایت دانلود سافت ور برای شما عزیزان قرار داده ایم می توانید به جستجو و جایگذاری متن ها بپردازید و اینکار حتی باعث صرفه جویی در زمان شما نیز خواهد شد.

با این برنامه که حجم کمی داشته و بسیار کاربری است می توانید در میان فیل و اسناد تان متن یا واژه ها را پیدا کرده و با متن مورد نظر و کلمات خودتان جایگزینی کنید. حتی قادر اید که میان فایل فشرده نیز این کار را انجام دهید. قابلیت فیلتر گذاری و پارامترهایی همانند حجم ، تاریخ ایجاد و … را نیز اعمال کنید.

نرم افزار Multiple Search and Replace Business یکی از بهترین برنامه ها در زمینه جایگذاری کلمات در متون شما می باشد که در این باره دیگر مشکلی نخواهید داشت و هم اکنون می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از وب سایت دانلود سافت ور دریافت کنید.

 

ویژگی های برنامه Multiple Search and Replace :

– قابلیت جستجوی پیشرفته با سرعت بالا در بخش های مختلف رایانه
– قابل جستجو در فایل ها و اسناد متنی
– قابلیت جستجو در فایل های فشرده مانند zip و rar
– امکان جستجو و جایگزینی فایل متنی
– و …

 

 

 

در ادامه ببینید :

Replace Studio Pro / Business – جستجو یک عبارت و جایگزینی آن با عبارتی دیگر در فایل های متنی

…………

نوشته دانلود Multiple Search and Replace Business 4.0 نرم افزار جستجو و جایگزینی متن کامپیوتر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag