دانلود LG Bridge نرم افزار بکاپ و آپدیت گوشی های LG

 دانلود LG Bridge نرم افزار بکاپ و آپدیت گوشی های LG

 

دانلود LG Bridge

| نرم افزار پشتیبان گیری و آپدیت گوشی های ال جی |

 

 

LG Bridge 1.2.48 یک برنامه جدید که توسط ال جی برای بکاپ گرفتن و مدیریت و آپدیت گوشی های ال جی می باشد اگر شما دارای دستگاه های ال جی هستید حتما از نرم افزار ال جی بریج استفاده نمایید تا بتوانید روی موبایل خود مدیریت کاملی داشته باشید و به راحتی در ویندوز خود نصب کنید.

با چند قدم ساده می توانید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و آنها را بازگردانی نمایید. LG Bridge که برنامه ای جدیدی برای آپگرید گوشی نیز است. شما با آن این امکان را دارید که در محیط ساده به مدیریت محتویات گوشی و تبلت ال جی خود بپردازید و حتی آپدیت ورژن نرم افزاری آن را انجام دهید.

یکی از بهترین و عالی ترین نرم افزارهای پشتیبان گیری و به روز رسانی گوشی های ال جی می باشد که در این بخش برای شما به صورت اختصاصی قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرد. دیگر به راحتی می توانید عملیات به روز رسانی گوشی را خودتان انجام دهید و از این بابت دغدغه ای نداشته باشید.

در داخل نرم افزار شما با ۳ تب LG AirDrive, LG Backup, Software سروکار دارید و  با اکانت خود وارد محیط برنامه شده و در صورت تمایل می توانید با استفاده از تب های بک آپ یا آپدیت، اقدام به پشتیبان گیری و یا به روز رسانی نسخه دستگاه خود کنید. حالا می توانید  جدیدترین ورژن نرم افزار LG Bridge را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور ، دریافت نمائید.

نوشته دانلود LG Bridge 1.2.48 نرم افزار بکاپ و آپدیت گوشی های LG اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag