دانلود Kingdom Defense: Hero Legend TD

دانلود Kingdom Defense: Hero Legend TD

بازی انلاین دفاع از پادشاه اندروید

 

 

Kingdom Defense: Hero Legend TD 1.1.9 یک بازی استراتژیکی توسط استودیو بازی سازی Zonmob Game Studio به طور رایگان در مارکت اندروید عرضه شده است. در این بازی اندروید شما باید از پادشاهی تان در مقابل اورک ها،هیولاها و جادوگران شیطانی و اسکلت ها و … که با یک انبار زیادی از مهمات و سلاح ها هستند دفاع نمایید.

همه سربازان و شوالیه ها تحت فرمان شما هستند و با کمک آنها و جادوهای مختلف به مبارزه پرداخته و دشمنان تان را شکت دهید. با جذف جنگجو و تقویت کننده ها و هیولاها افسانه ای ، پادشاهی را از نیروهای تاریکی نجات دهید.

نیروهای تان را فرماندهی کرده و از متحدان تان دعوت نموده تا در یک قلمرو فانتزی از پادشاهی دفاع نمایید. ۴ تا برج اساسی هست که هر برج عملکرد مخصوص خود را دارد و با کمک آنها باید بتوانید راحت تر شکست دهید و می توانید برج ها را تا سطح چهارم ارتقا دهید و با ارتقای آنها قدرت بیشتری به دست می آورید.

موارد جادویی و جعبه های طلا را جمع آوری کنید تا به شما برای برد در جنگها کمک کنند و پیروز شوید.. قهرمانان را احضار کنید و از بین انواع مختلفی از قهرمانان که هر یک دارای مهارت های منحصر به فرد می باشند انتخاب کنید و به آنها فرمان دهید تا به شما در مبارزه با دشمنان کمک کنند.

 

برخی از ویژگی های بازی Kingdom Defense: Hero Legend TD اندروید :
– گرافیک قابل توجهی در سبک اروپایی
– اثرات دیدنی و جذاب
– سیستم هیولایی متنوع
– ۱۲ نقشه و بسیاری از حالت های دیگر بازی
– سیستم جمع آوری آیتم های منحصر به فرد جادویی و جعبه های طلا
– سیستم احضار قهرمانان قدرتمند
– انتخاب قهرمان خود از بین انواع قهرمانان
– مدیریت کردن زمان و منابع
– گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیز

  

  • قابل نصب بر روی اندروید ۴.۱ به بالاتر

 

نوشته دانلود Kingdom Defense: Hero Legend TD 1.1.9 بازی انلاین دفاع از پادشاه اندروید اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag