دانلود iCare Photo Recovery نرم افزار بازیابی تصاویر کامپیوتر

دانلود iCare Photo Recovery

 

دانلود iCare Photo Recovery

نرم افزار بازیابی تصاویر کامپیوتر

 

 

iCare Photo Recovery 1.0.5.0 همانطور که از نامش مشخص است، برای بازیابی تصاویر می باشد و یک ابزار تخصصی که به شما کمک می کند تا عکس ها را از طیف گسترده ای دستگاه ها و رسانه های ذخیره سازی مانند هارد دیسک کامپیوتر ، کارت های حافظه (از جمله MiniSD) و فلش های USB و  با مجموعه ای گسترده از فرمت های عکس مانند BMP، JPEG، JPG، PNG، TIFF، GIF، TGA، PCX، EXIF، FPX، SVG، PSD، CDR، PCD، DXF، UFO، EPS، AI، RAW، WMF، WEBP و غیره پشتیبانی می شود.

یکی دیگر از مزیت های این برنامه این است که iCare Photo Recovery با ویژگی بصری و در عین حال عمومی که داراست به معنی است که هر کسی می تواند به راحتی با آن کار کند و با ویژگی های اساسی آن بسنده کند.

 

عکس های از دست رفته را با چند کلیک ماوس نجات دهید
برای شروع، فقط برنامه را بر روی رایانه خود نصب کنید.

شما با انتخاب درایو که از آن می خواهید عکس ها را بازیابی کنید، شروع به کار کنید. سپس نرم افزار را کاملا اسکن می کند و نتایج را به روشنی ارائه می دهد.

البته، انتظار می رود، شما نیز با امکان انتخاب یک یا چند فایل برای بازیابی، و با گزینه پیش نمایش ارائه شده است.

در کل، iCare Photo Recovery یک ابزار مفید که کار بازیابی را به خوبی انجام می دهد و می تواند توسط کاربران مختلف استفاده شود. این نه بهتر یا بدتر از سایر برنامه های این نوع است، اما این مزیت را دارد که هیچ محدودیتی برای بازیابی عکس ندارد.

 

نوشته دانلود iCare Photo Recovery 1.0.5.0 نرم افزار بازیابی تصاویر کامپیوتر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag