دانلود Free Music Player: Endless Free Songs Premium پلیر پخش موزیک اندروید

دانلود Free Music Player: Endless Free Songs Premium

دانلود Free Music Player: Endless Free Songs Premium

پلیر پخش موزیک اندروید

 

 

Free Music Player: Endless Free Songs v1.226 Premium یک برنامه پخش رایگان موسیقی برای گوشی اندروید می باشد. گوش دادن به میلیون ها آهنگ رایگان در یوتیوب با کیفیت بالا است. هنگام استفاده از برنامه های دیگر می توانید موسیقی را به صورت Hi-Fi پخش کنید.

دون نیاز به دانلود آهنگ های دیگر: با جریان آنلاین، شما بلافاصله می توانید از یک فروشگاه موسیقی رایگان بی پایان هر آهنگی که دوست دارید. بر روی هر آهنگ ضربه بزنید و ساعت ها با استفاده از کشف موسیقی آزاد بر اساس توصیه های هوشمندانه گوش کنید.

پخش کننده موسیقی سبک و قدرتمند رایگان با پخش تمام ویژگی های یک پخش کننده موسیقی استاندارد مانند پشتیبانی از هدست، تایمر خواب، بوک مارک ها، اشعار، لیست پخش ها و موارد دیگر، پخش موسیقی یوتیوب را انجام می دهد.

علاوه بر این، Free Music Player تجربه چند وظیفه ای را فراهم می کند: همیشه در پخش کننده بالای پنجره به شما کمک می کند تا از برنامه های خود در هنگام پخش بدون توقف موسیقی یوتیوب استفاده کنید. شما می توانید از طریق ارسال پیامک به بازی هر کاری که دوست دارید انجام دهید و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را ادامه دهید. حالت قفل ویژه بازیکن و صرفه جویی در باتری برای جلوگیری از شیپور خاموشی تصادفی و صرفه جویی در قدرت استفاده می شود. با استفاده از این حالت، هنوز قادر به گوش دادن به موسیقی بدون خاموش کردن گوشی خود هستید. توجه: پخش موسیقی زمانی که صفحه نمایش خاموش است یا روی صفحه قفل توسط شرایط استفاده YouTube مجاز نیست.

علاوه بر این، شما قادر خواهید بود که لیست پخش خود را از یوتیوب وارد کنید، گوش دادن به دوره ها و کتاب های صوتی با بوک مارک ها، استفاده از scrobbling (توصیه های last.fm) و بیشتر!

 

  • قابل نصب بر روی اندروید ۴.۲ به بالاتر

نوشته دانلود Free Music Player: Endless Free Songs v1.226 Premium پلیر پخش موزیک اندروید اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag