دانلود DoYourData Uninstaller Pro نرم افزار حذف آسان برنامه ها در کامپیوتر

دانلود DoYourData Uninstaller Pro نرم افزار حذف آسان برنامه ها در کامپیوتر

دانلود DoYourData Uninstaller Pro

نرم افزار حذف آسان برنامه ها در کامپیوتر

 

 

DoYourData Uninstaller Pro 4.5 یک راه حل آسان و هوشمندانه برای حذف کامل نرم افزار، برنامه های ویندوز و افزونه ها بر روی کامپیوتر شما است.

برنامه ای که در این مطلب از وب سایت دانلود سافت ور قرار داده ایم بنام DoYourData Uninstaller می باشد که حتی برنامه هایی که در حذف کردن شما را خسته می کنند را نیز کاملا حذف می نماید.تمام فایل ها، پیوندها و تمام ریز برنامه ها را کاملا حذف / پاک می کند.

به دقت حذف برنامه ها و حذف همه فایل های مرتبط، تمیز کردن تمام آنها را انجام می دهد.. این حتی برنامه های خیره کننده تر، برنامه های شکسته، برنامه های کاربردی برای ویندوز، پلاگین ها و غیره را حذف می کند.

این ابزار یک برنامه را در یک زمان یا در حالت دسته ای حذف می کند. شما فقط باید برنامه ای را که میخواهید حذف کنید را انتخاب کنید، به شما کمک خواهد کرد که آنها را به طور کامل در چند کلیک ماوس حذف کنید.

۱۰۰٪ امن و پاک است، و سازگار با ویندوز ۲۰۰۰، XP، ویستا، ۷، ۸ / ۸.۱ و ویندوز ۱۰ است.

 

DoYourData Uninstaller راه حل آسان و هوشمندانه ای برای شما فراهم می کند تا برنامه ها، برنامه های ویندوز و افزونه ها را بر روی رایانه خود حذف کنید. این نه تنها به شما کمک می کند تا حتی برنامه های خیره کننده را حذف کنید، بلکه می تواند به شما در حذف تمام فایل های مربوطه بپردازد، همه چیز را از بین ببرد.
حذف استاندارد (پاک کردن برنامه های انتخاب شده + تمیز کردن عمیق (پاک کردن تمام باقی مانده ها)
همه چیز در یک حذف کننده ویندوز

پاک کردن
برنامه ها را کاملا پاک کنید و تمام فایل های مربوطه را حذف کنید، همه چیز را از بین ببرید. این برنامه برای پاک کردن حتی برنامه های خیره کننده تر، برنامه های خراب، برنامه های ویندوز، پلاگین ها و غیره پشتیبانی می کند.

حذف هوشمند
این به شما اجازه می دهد تا برنامه ها را به صورت جداگانه یا دسته ها حذف کنید. شما فقط باید برنامه هایی را که می خواهید حذف کنید را انتخاب کنید، سپس به شما کمک می کند تا آنها را با چند کلیک پاک کنید.

 

شما می توانید حذف کنید: برنامه های نامحدود
حذف برنامه، برنامه های ویندوز، پلاگین ها و غیره و پاک کردن همه چیزهای دیگر.
ارتقاء طول عمر
پشتیبانی فنی در طول عمر

نوشته دانلود DoYourData Uninstaller Pro 4.5 نرم افزار حذف آسان برنامه ها در کامپیوتر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag