دانلود DgFlick Photo Xpress PRO

 

دانلود DgFlick Photo Xpress PRO

نرم افزار ویرایش دسته جمعی عکسها و مدیریت چاپ

 

DgFlick Photo Xpress PRO 7.0.0.0 یک ابزار مدیریت و ویرایش تصاویر می باشد که با آن می توانید به صورت دسته ای عکس های خود را تغییر اندازه داده و ویرایش نمایید و برای چاپ کردن ابعاد مختلف را در تصاویر خود تنظیم نمایید. آنها را به طور مستقیم چاپ کرده و به عنوان یک فایل JPG و خیلی فرمت های دیگر ذخیره کنید.

با نرم افزار DgFlick Photo Xpress شما می توانید عکس های با انعطاف خود را به برنامه وارد نموده و به صورت مستقیم از دستگاه های متصل شده به مشتریان ارائه شود. شما می توانید عکس ها را از دیسک های سخت داخلی و خارجی ، دیسک های CD / DVD یا USB وارد کنید.

 

مدیریت کردن
چاپ های تصویرتان را با خیال راحت مدیریت کنید اندازه و مقادیر چاپ عکس را برای یک، چند یا همه عکس ها در یک زمان تنظیم کنید. عکس ها را در اندازه های چاپ شده انتخاب کنید و آنها را برداشت کنید. در صورت بروز رسانی به اندازه و تعداد چاپ، تعداد و هزینه های چاپ فوری را دریافت کنید.

 

ویرایش یک یا چندگانه
عکس های خود را برای چاپ های عالی زیبا کنید. مدیریت روشنایی و کنتراست. به طور مشابه، برای اصلاح رنگ RGB با استفاده از لغزنده آسان. بعضی از خلاقیت ها را با عکس ها، فریم ها و متون اضافه کنید.  از پیش تنظیمات را روی عکس با تک کلیک استفاده کنید.

 

چاپ
چاپ فوری سفارشات در چاپگرهای متصل. مدیریت صفحات و اندازه چاپ، DPI و همچنین برای اعمال خودکار برای صرفه جویی در هزینه چاپ انجام شود. در صورت انتخاب اعمال می توانید به راحتی حاشیه و فاصله را تنظیم کنید و عالمت های فوری را نیز اضافه کنید.

نوشته دانلود DgFlick Photo Xpress PRO 7.0.0.0 نرم افزار ویرایش دسته جمعی عکسها و مدیریت چاپ اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag