دانلود DgFlick Greeting Card Xpress PRO

دانلود DgFlick Greeting Card Xpress PRO

نرم افزار ساخت کارت پستال حرفه ای

 

DgFlick Greeting Card Xpress PRO 4.0.0.0 یک نرم افزار ساخت کارت تبریک، با بیش از ۱۰۰ قالب آماده که می توانید با یک کلیک ایجاد و استفاده کنید. قالب هایی مناسب برای افزودن در طرح های شماست. شما می توانید به راحتی کارت پستال های خود را برای هر رویداد و مناسبتی ایجاد کنید.

شما توسط نرم افزار DgFlick Greeting Card Xpress می توانید برای سالگرد تولد و کارت های تبریک ، بهترین آرزوها،تبریکات،دعوت نامه ها و بسیاری موارد دیگر بسازید، به طور معمول با کارت پستال آماده شما محدودیتی در انتخاب ندارید، شما می خواهید کارت تبریک بسازید ولی با احساسات تان منطبق نیست ولی توسط این برنامه به راحتی اینکار امکان پذیر است.

 

طراحی کارت پستال آسان و سریع
ساخت کارت تبریک کارتنی کار سختی نیست. این برنامه به شما کمک می کند تا به سرعت و به آسانی آن را به دست آورید. صرفه جویی در زمان و تلاش و نتایج حرفه ای را برای تان داراست.. با چند کلیک، انواع مختلفی از طرح های تبریک مختلف برای رویدادها / حالت / حوادث مختلف ایجاد کنید. دارای اندازه استاندارد صنعتی داخلی و آماده استفاده از قالب هایی که می توانید طراحی فوری را آغاز کنید. ایجاد کارت تبریک خودکار، آسان و سریع.

 

 

سیستم مورد نیاز:

– Pentium 4, 2.8 GHz Processor and above
– ۱ GB RAM (2GB Recommended)
– ۱ GB free disk space
– Microsoft Windows XP (service pack 2) and above

نوشته دانلود DgFlick Greeting Card Xpress PRO 4.0.0.0 نرم افزار ساخت کارت پستال حرفه ای اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag