دانلود Cyrobo Hidden Disk Pro نرم افزار مخفی سازی فایل های خصوصی

دانلود Cyrobo Hidden Disk Pro نرم افزار مخفی سازی فایل های خصوصی

 

دانلود Cyrobo Hidden Disk Pro

نرم افزار مخفی سازی فایل های خصوصی

 

 

Cyrobo Hidden Disk Pro 4.11 راه های مختلفی برای ذخیره داده ها به صورت امن در کامپیوتر وجود دارد. برنامه های کاربردی متعدد که برای کمک به شما طراحی شده است و با این حال ابزارهای پیچیده تمایل دارند که بسیار کاربر پسند باشندو استفاده از آنها به صورت روزانه باعث کاهش بهره وری شما می شود.

مخفی سازی هارد دیسک، از سوی دیگر، به شما یک روش ساده برای امنیت فایل های شما را فراهم می کند. این یک درایو جدید ایجاد می کند که می تواند در هر زمان پنهان شود، همراه با داده های موجود، و همچنین با رمز عبور ارائه شده توسط کاربر محافظت می شود.

علاوه بر این، شما می توانید یک نامه خاص به درایو ایجاد شده اختصاص دهید تا مکان را راحت تر کند. با این حال، فضای دیسک خود را با درایو سیستم به اشتراک می گذارد، که می تواند مقدار داده هایی را که می توانید ذخیره کنید محدود کند.

روش امن ذخیره داده ها
البته، شما همچنین گزینه رمزگذاری درایو را با یک رمز عبور دارید. اگر برای این ویژگی امنیتی اضافی بروید، لازم است هر بار که برنامه راه اندازی می شود این کلید را ارائه دهید.

علاوه بر این، می توانید از ویژگی بازیابی ایمیل نرم افزار برای اطمینان از اینکه دسترسی به فایل های خود را از دست نمی دهید، باید رمز عبور خود را فراموش کنید.

نوشته دانلود Cyrobo Hidden Disk Pro 4.11 نرم افزار مخفی سازی فایل های خصوصی اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag