دانلود ByteScout Watermarking Pro نرم افزار قراردادن واترمارک روی تصاویر

دانلود ByteScout Watermarking Pro

 

دانلود ByteScout Watermarking Pro

نرم افزار قراردادن واترمارک روی تصاویر

 

ByteScout Watermarking Pro 3.2.0.666 هنگامی که تصاویر را در اینترنت به اشتراک می گذارید، کپی کردن آنها ، و رعایت نکردن حق کپی رایت و پخش عکس های شما بدون رضایت تان وجود دارد. گاهی ممکن است دیگران از عکس های اصلی شما کپی کنند و  ممکن است هرگز شما قادر به اثبات مالکیت ان تصاویر نباشید.

با استفاده از نرم افزار Bytescout Watermarking PRO شما می توانید متن و تصویر به صورت واترمارک ها را به فایل های تصویری(عکس ها) اضافه کنید و از پردازش دسته ای آنها نیز پشتیبانی می کند.

این برنامه به شما این قابلیت را می دهد تا یک یا چند علامت را روی تصاویرتان ایجاد کنید و با چند مرحله ساده برای کپی نکردن آنها و قرار دادن لوگو و علائم و نشانه های شما روی عکس های شما که نشان دهنده این است که صاحب اثر شما هستید.

همچنین امکان پردازش تصاویر با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم چندگانه وجود دارد که مفید است، اگر برای مثال، شما می خواهید تصویر را با تاریخ فعلی و همچنین یک علامت متنی مبتنی بر متن مهر کنید.

 

سیستم مورد نیاز:

Windows XP / Vista / 7/8/10; 50 mb of free space
Windows Media Player and .NET Framework installed

نوشته دانلود ByteScout Watermarking Pro 3.2.0.666 نرم افزار قراردادن واترمارک روی تصاویر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag