دانلود Batch DOC to PDF Converter

دانلود Batch DOC to PDF Converter

نرم افزار تبدیل doc به pdf

 

Batch DOC to PDF Converter 2018.10.915.2110 یک نرم افزار حرفه ای تبدیل دسته ای فایل های ورد نظیر DOC / DOCX به فرمت های پی دی اف می باشد. شما با استفاده از این برنامه قابلیت تبدیل اسناد ورد را به فایل های پی دی اف خواهید داشت. تبدیل کلمه به کلمه را می توانید حتی در فرمت سند های قابل حمل نیز به راحتی انجام دهید. قابلیت تبدیل و جستجو قدرتمند برای بسیاری از فایل ها را خواهید داشت. قابلیت پشتیبانی از پروژه ها و خط فرمان را نیز دارید و یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه را داراست، بنابراین به راحتی قابل استفاده خواهد بود و با کشیدن در اکسپلورر و پشتیبانی نمودن از متون را داراست.

Batch DOC TO PDF Converter پشتیبانی از موتور تبدیل چند منظوره کارآمد را داراست. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان انجام دهید.
می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-doc2pdf) برای استفاده مجدد ذخیره کنید. شما می توانید پروژه batch-doc2pdf را در Microsoft Windows Explorer یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.

ویژگی های اصلی Batch Word to PDF Converter:
تبدیل ورد DOC / DOCX به PDF (فرمت سند قابل حمل)
DOC را به PDF تبدیل کنید با GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از تبدیل فایل doc / docx.
پشتیبانی از تبدیل فایل doc / docx در یک پوشه.
کشیدن و منوی زمینه با پشتیبانی از مایکروسافت اکسپلورر
پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان
یک موتور تبدیل با کارایی سرعت بالا

 

نوشته دانلود Batch DOC to PDF Converter 2018.10.915.2110 نرم افزار تبدیل doc به pdf اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag