دانلود Apeaksoft Data Recovery

 

دانلود Apeaksoft Data Recovery

نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده کامپیوتر

 

Apeaksoft Data Recovery 1.1.6 آیا شما اشتباها برخی از فایل های مهم را حذف کردید، یا داده های مهم را از دست داده اید به دلیل فرمت هارد دیسک یا سقوط سیستم و از دست دادن دیگر داده و اطلاعات ها به کابوس برای شما تبدیل نخواهد شد.

نرم افزار Apeaksoft Data Recovery که با راه حل های حرفه ای در مسائل مربوط به از دست دادن اطلاعات مختلف و بازیابی آنها به شما می دهد. همه نوع داده ها را از کامپیوتر، سطل آشغال، هارد درایو / فلش، کارت حافظه، و غیره به طور آسان بازیابی کنید. داده ها را از دستگاه های ذخیره سازی با سیستم فایل NTFS، FAT16، FAT32، exFAT، EXT و غیره بازیابی کنید.

 

اطلاعات قابل بازیافت
هر نوع داده ای که اغلب استفاده می شود می تواند توسط این نرم افزار بازگردانی اطلاعات مانند تصاویر، آهنگ ها، فیلم ها، اسناد، ایمیل ها و سایر فایل ها بازیابی شود.

سرعت اسکن سریع و بازیابی اطلاعات قابل اطمینان
در مقایسه با سایر ابزار بازیابی اطلاعات ویندوز ، Apeaksoft Data Recovery دارای قابلیت اسکن کردن فایل های پاک شده با سرعت بیشتری است. هنگامی که شما فیلم ها، عکس ها، موسیقی، اسناد، ایمیل ها و … را از رایانه خود بازیابی می کنید، Data Recovery هیچ یک از این اطلاعات را ذخیره نمی کند. این امنیت ۱۰۰ درصدی سیستم تان را تامین می کند. علاوه بر این، شما مجاز هستید که به طور مستقیم در حال اسکن داده ها در حالی که اسکن بازیابی هستید.

بازیابی آسان داده ها برای تمام موقعیت ها
از دست دادن داده ها به دلیل درایو های فرمت اشتباه، عملیات غیر منتظره، پارتیشن حذف شده، سقوط غیر منتظره نرم افزار، درایو غیر قابل دسترس، حمله ویروس و غیره

 

 

نوشته دانلود Apeaksoft Data Recovery 1.1.6 نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده کامپیوتر اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag