دانلود نرم افزار PentaLogix CAMMaster Designer توسعه مدار الکتریکی

دانلود PentaLogix CAMMaster Designer

برنامه توسعه مدار الکتریکی

 

PentaLogix CAMMaster Designer 11.14.1 نرم افزاری جامع برای مهندسان الکتریک می باشد که می توانند با استفاده از آن به طراحی تراشه، سخت افزار و برد های الکتریکی با جزئیات بسیار بالا بپردازند.
شما می توانید تمامی موارد دلخواه خود را ویرایش نمایید و شخصی سازی  کنید. Netlist extraction و DRC set دارای استاندارد های صنعنی می باشند.
با استفاده از این نرم افزار می توانید لایه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید. مقایسه لیست شبکه ها از دیگر خصوصیات این نرم افزار می باشد.
این نرم افزار به همراه کرک منتشر شده و شما می توانید از تمامی امکانات این نرم افزار استفاده کنید و می توانید در ادامه با ما همراه باشیدو از این نرم افزار کاربردی استفاده نمایید.

برنامه ای عالی مناسب برای مهندسین برق و الکتریک می باشد و می توانید برای توسعه مدار الکتریکی از آن استفاده کرده و در ادامه مطلب از این نرم افزار دیدن فرمایید و دانلود نمایید.
این برنامه دارای قابلیت  Polygon Merging بوده و می توان جریان های درون مدار را توسط آن بررسی نمود.

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را نصب کنید و در حین نصب از سریال دلخواه استفاده کنید.
۲- پیش از اجرای نرم افزار از پوشه ی کرک rlm.exe را اجرا کنید.
۳- در صورتی که نرم افزار همچنان نیاز به فعال سازی داشت در کادر مربوط به ip مقدار ۱۲۷.۰.۰.۱ را وارد نمایید و گزینه ی Generate License را انتخاب کنید.
۴- در نظر داشته باشید که برای هر بار اجرای نرم افزار نیاز به اجرای rlm.exe خواهید داشت. بنابراین توصیه می شود پوشه ی کرک را به همراه فایل های موجود در آن در محلی از هارد کپی نمایید.

نوشته دانلود نرم افزار PentaLogix CAMMaster Designer 11.14.1 توسعه مدار الکتریکی اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag