دانلود آموزش برنامه نویسی اندروید 9 با کاتلین

دانلود آموزش برنامه نویسی اندروید ۹ با کاتلین

| Kotlin for Android O Development: From Beginner to Advanced |

 

آموزش برنامه نویسی اندروید ۹ با کاتالین که نام فیلم آموزشی جدید برای کاربران عزیز سایت دانلود سافت ور می باشد. از وقتی که اندروید منتشر شده است آموزش های مختلفی برای برنامه نویسی آن ارائه شده است که هرکدام آن مزایا و معایب خود را دارند.

برنامه نویسی اندروید بر مبنای زبان جاوا است و حتما باید زبان جاوا بلد باشید تا بتوانید برنامه نویسی اندروید را انجام دهید و این گاهی مشکل و سخت است و باعث نارضایتی عده زیادی شده است و تقریبا می‌توان گفت برای برنامه‌نویسی اندروید هیچ راهی به جز یادگیری زبان جاوا وجود نداشت. اما به یک باره، انتشار خبر رسمی پشتیبانی اندروید استودیو از کاتلین، همه چیز را تغییر داد!

زبان Kotlin کاتالین که یکه تازی زبان برنامه نویسی جاوا را در سیستم عامل اندروید به اتمام می رساند. یک خبر خوب و شگفت انگیز که به برنامه نویسان اندروید می دهد اعلام رسمی گوگل از پشتیبانی کاتالین در محیط اندروید استودیو می باشد. زبان برنامه نویس کاتالین که در ۲۰۱۷ به طور عمومی به منظور سرعت بخشیدن به برنامه های ساخته شده جاوا عرضه شده است.

این دوره آموزشی که قدم به قدم شما را در ساخت اپلیکیشن‌های دلخواه‌تان در اندروید ۹ به کمک زبان کاتلین کمک خواهد کرد. مهارت خود را در زمینه یادگیری برنامه‌نویسی اندروید به این زبان نوپا ارتقا داده و هرچه سریع‌تر وارد بازار کسب و کار آن شوید.

 

سرفصل‌های دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید با کاتلین :

– آشنایی با مفاهیم اصلی برنامه‌نویسی کاتلین برای اندروید

– آشنایی با لایوت‌ها

– آشنایی با جداول و کار با پایگاه داده

– کار با سرور در برنامه‌ها

– آشنایی با طرز کارکرد شبکه‌های اجتماعی

– آشنایی با نحوه طراحی و ساخت برخی اپلیکیشن‌های معروف در گوگل پلی

و …

 

 

نام فیلم آموزشی: Kotlin for Android O Development: From Beginner to Advanced

زبان: انگلیسی

زمان: ۱۵ و نیم ساعت

زیرنویس فارسی: ندارد

فرمت : mp4

نوشته دانلود آموزش برنامه نویسی اندروید ۹ با کاتلین – Kotlin for Android O Development: From Beginner to Advanced اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag